אתם הבמאים של 'מופע הראווה' המרהיב ביותר בעולם!

את אפריקה אי אפשר להכיל ב’מנות קטנות’. מדובר בחוויה רב-חושית ומסעירה, של צבעים, מראות, קולות וטעמים. זו הסיבה שב’גלאט ספארי’ תכננו עבורכם מסלולים אינטנסיביים עם מירב האטרקציות, בד בבד עם רמת אירוח גבוהה במיוחד. 

יחד עם זאת, אם לא מתאים לכם לטייל בקבוצה ולהתאים את עצמכם ללו”ז או למסלול מסוים, אם אתם מעדיפים מלונות 6 כוכבים עם כל הפינוקים או שעדיף לכם להשקיע יותר במסלול ופחות ברמת המלונות, אם אתם מעוניינים בשף פרטי או מנות כשרות וארוזות ואם בא לכם ‘לקחת את הזמן’, להישאר עוד יום מתחת לקוקוס ולצפות גם בזריחה המשגעת, אתם מוזמנים להצטרף אל ‘המסלול האישי’ שלנו ולהיות ‘הבמאים’ של המסע האישי שלכם אל ‘מופע הראווה’ המדהים ביותר בעולם!

אתם קובעים את התקציב ואנחנו מתכננים עבורכם מסלול בהתאמה אישית

במילים אחרות – אתם קובעים את התקציב ומשתפים אותנו בצרכים שלכם ואנחנו בונים למענכם מסלול מותאם אישית, שבא לידי ביטוי ברמת המלונות, במספר האתרים שנבקר וברמת המזון. כמובן שאתם יכולים ליהנות מכל מה שהקבוצה המאורגנת נהנית – מדריך אישי ושף פרטי, שיבשל ארוחות בדיוק לטעמכם.

מעוניינים בטיול מותאם אישית? מתכננים ‘ירח דבש’, טיול משפחתי או יום נישואין להורים? המסלול האישי יעניק לכם מענה מושלם לחוויה האפריקאית במלואה!

האתרים המומלצים לטיול במסלול האישי, מקיפים את שלל המקומות הייחודיים באופיים לדרום ומזרח אפריקה:

זימבבואה וזמביה, ‘מפלי וויקטוריה’ – אחד משבעת פלאי עולם! (אל תשכחו מעילי גשם☺).

בוטסואנה, הפארק הלאומי ‘צ’ובי’ – ביתם של הפילים בריכוז הגדול ביותר בעולם המונה כ- 60,000 פילים (כמה בננות צריך כדי להאכיל כל יום עדר כזה? ☺).

דרום אפריקה: קייפטאון, ‘הר השולחן’ – אחד משבעה פלאי תבל, דרך הגנים, פארק הקרוגר – ספארי השווה בגודלו למדינת ישראל! (פנומנאלי!!!).

‘מחמש יוצא אחד’: ביקור בשמורת ספארי פרטי המאגדת את כל חמשת הגדולים – לראות הכול במהירות! (סקירה פנטסטית על מאות זנים של בעלי חיים במהירות שיא!).

שמורת הספארי מדיקווה: פארק ייחודי לחובבי ספארי מתחילים! השטח הגדול של השמורה מבטיח רקע משתנה לצפייה בבעלי החיים וצילום נוף. מדיקווה הוא אזור ללא מלריה, כך שלא צריך לקחת תרופה נגד מלריה עבור ספארי בשמורה זו.

וידאו:

המלונות:

האוכל:

טיולים מאורגנים למשפחות

למרכז ההזמנות
מלאו את הטופס:

נגן וידאו

מידע חשוב!

מומלץ לרכוש ביטוח כבר בהרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ”י כללי הפוליסה.

חיסונים – יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים.

לנוסעים מתחת לגיל 18 הטסים לדרום אפריקה ומדרום אפריקה

דרישות חדשות​ של הרשויות בדרום אפריקה, במסגרת מאמציהן להילחם בסחר בילדים.
הדרישות נכנסו לתוקף החל מה-1.6.2015, והנן תקפות לגבי נוסעים מתחת לגיל 18 (להלן: “קטין“) המבקשים להיכנס לדרום אפריקה או לצאת ממנה, או לעבור דרכה, מכל יעד. תבררו איתנו איזה מסמכים אתם צריכים.

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה.

כל שינוי במחיר הטיסות יגרום לשינוי במחיר הנוסע.

התשלום בשקלים / מט”ח, לפי שער הדולר המחאות והעברות גבוה ביום התשלום ויבוצע לפני מועד היציאה.

יש צורך בשלושה דפי דרכון ריקים ותוקף לחצי שנה לפחות מזמן החזרה לארץ, בנוסף יש לוודא שאין בדרכון עדכונים בכתב יד (הארכה, שינוי כתובת וכו’)

המסלול מתבסס על טיסות המופעלות ע”י חברות התעופה, הפעלתן ולוחות הזמנים שלהן אינם בתחום האחריות של ‘גלאט ספארי’.

גם אתם רוצים? צרו קשר ותתחילו לארוז!